Bezpečnostní dveře a systémy ALEX


Pokud chcete, aby Vás zpět kontaktoval náš zástupce, napište nám...

Změna domény: Stránka se přesouvá na jinou adresu.

www.bezpecnostnidverepraha.cz

Naše nabídka

Bezpečnostní dveře

Nabízíme zabezpečení pro stávající dveře (včetně dvoukřídlých) nebo nové bezpečnostní dveře SHERLOCK, BEDEX, NAPAKO (bezpečnostní třída 1-4) do stávající či nové zárubně.

Bezpečnostní systémy

Dodáváme bezpečnostní systémy, bezpečnostní zámky, ochranu oken bezpečnostní fólií nebo mříží. EZS - elektronické a kamerové zabezpečovací systémy, systémy hlavního a generálního klíče.

Naše nabídka

Aktuality

02.01.2014

Prosím přejděte na novou webovou stránku, viz banner Alex ve spodní polovině stránky.

Vytvořili jsme pro Vás novou webovou stránku www.bezpecnostnidverepraha.cz, prosím klikněte na banner Alex, ve spodní polovině stránky.

Archiv aktualit

Montujeme bezpečnostní dveře předních značek

Nabízíme systémy zabezpečení proti vloupání, bezpečnostní dveře s požární odolností 30 až 60 minut a také komplexní řešení obytného domu nebo firmy systémem hlavního a generálního klíče. Každý požadavek řešíme individuálně, podle potřeb zákazníka. Od roku 1999 se dle koncesní listiny tato činnost nazývá: "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob."

Kromě neustále rozšiřující se nabídky jsme schopni vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Konzultace na místě montáže zdarma v rámci pražského regionu považujeme za samozřejmé.

Provádíme montáž jak u jednotlivých zákazníků, tak provádíme montáže na větších stavebních subjektech. Montujeme a servisujeme certifikované bezpečnostní (protipožární, neprůstřelné apod.) dveře včetně různých povrchových úprav, zámků, kování a jiných doplňků.

Co nabízíme?

Dveře až do bezpečnostní třídy 3 je možné zamontovat do stávajících typizovaných zárubní, nebo je montovat včetně originálních zárubní a speciálních rámů atypických rozměrů k danému typu dveří.

 

Copyright 2008 ALEX - zabezpečovací systémy. Všechna práva vyhrazena.
Created by EUNECO.COM